Müşteri Hizmetleri

HAKKIMIZDA

Kısaca Firmamız :

2003 yılında İzmir Torbalı'da tel çit işleri ile başladık. İlk kuruluşumuzda sadece uygulamacı firma olarak hizmet verdik. İlerleyen yıllarda tel örgü makinasını firmamıza kazandırarak kendi tellerimizi örmeye başladık.

2008 yılında kendi kalıplarımızı oluşturmak suretiyle bugünkü atölyemize taşınıp, beton mikser ve titreşim makinaları ile yüksek kalite beton direk döküm atölyemizi hazırlamış bulunuyoruz.

Dikenli tel, jiletli tel imalatı ile de tüm eksiklerimizi tamamlayarak 2009 yılından itibaren kullanacağı malzemesini yüksek kalitede kendi üreten, deneyimli uygulama ekipleri ile montajı da kendisi yapan mütevazi bir firma olarak çalışmalarımızı profesyonel hale getirmiş olduk.

Günümüzde 3 montaj ekibi, 4 araç, 500 m2 çalışma alanı ve yüzlerce memnun müşteri ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yeni web sitemiz ile artık çalışmalarımızı sanal ortama taşımanın ve yaptığımız çalışmaları sizlerle paylaşmanın gururu içerisindeyiz.

Torbalı'da tel çit işleri denilince herkes tarafından bilinen, vatandaşlarımızın güvenini kazanmış, böylece tüm İzmir ve Ege bölgesine hizmet taşımız bir firma olarak bizleri bu güne taşıyan tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Seyitoğlu Dekor Tel Çit Yönetim Kurulu

Vizyonumuz :

Tüm Türkiye'de bahçe panelleri, çit ve tel örgü denilince akıllara ilk gelen marka olma yolunda gereken adımları atmak, teknolojini geliştirmek için Dünya ile aynı adımları atmakta geç kalmamaktır.

Misyonumuz :

Güzel ülkemizin gelişebilmesi için firma olarak üzerimize düşen görevleri yerine getirebilmek adına istihdam sağlamak, vergi ödemek ve kaliteli ürün üreterek insanlığa hizmet etmektir.

Torbalı Tel Çit

Aydın Asfaltı No:92 Çaybaşı
Torbalı - İZMİR

Sosyal Medya

Hizmetlerimiz

Tel çit Panel Çit Bahçe Kapıları Beton Direkler Jiletli Tel Parke Taşı Bahçe Dekorları

Çalışma BölgelerimizTürk Web Ajans