Müşteri Hizmetleri

HİZMETLERİMİZ

Tel Çit :

Her çeşit tarla bahçe bağ, ve arsa sınırlarınızı en ekonomik şekilde çevirerek, uzun yıllar muhafaza etmek amaçlı kullanılan klasik bir yöntemdir. Beton yada metal direkler dikilir ve bu direklerin arası örgü tellerle çevrelenir.

Panel Çit :

Güzel görünümlü, modern bir sınır bahçe çiti yöntemi olan panel çit, hem kaplamalı tel yapısı ile korozyona karşı uzun süre dayanım sağlar hem de şık ve zengin görünür. Dilenirse üzeri suni çim ile kaplanarak dışarıdan içerisi görünmeyen bir çit yapılmış olur.

Bahçe Kapıları :

Dış mekan bahçe girişlerde ister personel giriş kapısı, isterse araç giriş kapısı şeklinde binlerce modeli mevcuttur. Çevre kolonları, bahçe çitlerine ve ölçüye göre farklı varyasyonlar hazırlanabilir. sürgülü bahçe kapısı ve elektrikli kapı modelleri için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Beton Direkler :

C35 kalitesinde beton ve içerisinde demir çubuklar ile desteklenmiş karkas yapısı ile çok uzun yıllar dış etkilere dayanabilen beton direkler kendi imalatımız olup, hem montajlarımızda kullanmaktayız hem de perakende satış yapmaktayız.

Dikenli Tel, Jiletli Tel :

Güzel ülkemizin gelişebilmesi için firma olarak üzerimize düşen görevleri yerine getirebilmek adına istihdam sağlamak, vergi ödemek ve kaliteli ürün üreterek insanlığa hizmet etmektir.

Parke Taşı :

Bahçeler, otopark alanları, yürüme yolları, araç yolları, açık alanlar gibi uygulama sahası oldukça yüksek olan parke taşı ile toprak zeminlerinizi uzun yıllar kullanacağınız kaliteli zeminlere dönüştürüyoruz. Kilitli yapısı ile birbirine yüksek tutunma gücüne sahip bu yöntemi İzmir Torbalı'da Seyitoğlu dekor olarak bizler yapmaktayız.

Bahçe Dekorları:

Bahçelerinizi güzelleştirmek ve kullanışlı hale getirmek için gerekli tüm beton malzemelerin üretimi ve montajı için özenle çalışıyoruz.

Torbalı Tel Çit

Aydın Asfaltı No:92 Çaybaşı
Torbalı - İZMİR

Sosyal Medya

Hizmetlerimiz

Tel çit Panel Çit Bahçe Kapıları Beton Direkler Jiletli Tel Parke Taşı Bahçe Dekorları

Çalışma BölgelerimizTürk Web Ajans